• "

צור קשר

שם (חובה)

דואר אלקטרוני (חובה)

טלפון (חובה)

נושא

תוכן ההודעה

הדמיית שיער לגברים

היום לא חייבים להשלים עם הקירחות!

הדמיית שיער לגבראתם רואים איך השיער שלכם הולך ואוזל, או יותר נכון, הזמן של השיער על הראש שלכם הולך ואוזל האם אין מה לעשות אלא להשלים עם רוע הגזירה הגנטית? הדמיית שיער היא פרי פיתוח מתקדם, אשר פיצח, ממשיך לפצח את תופעת הקירחות, מחזיר לכם את השנים העבודות ואת המראה הצעיר והמסוגנן.

אחד היתרונות הבולטים ביותר כיום, הוא שהמראה הקצוץ הוא בין הסגנונות הטרנדיים ביותר הקיי, בין היתר המראה החלק והכמעט "קרחתי". הדמיית שיער, בשונה מפעולת השתלת השיער היא תהליך אשר כשמו מדמה את מראה ומבנה השיער והתסרוקת לפני ההתקרחות.

המראה עצמו, יהיה בגימור חלק, אך כזה, אשר יוצר אשליה של "ראש מלא", בעת ביצוע הטיפול אצל איש מקצוע מומחה.

האם השיער יצמח מחדש ומה ההבדל בין הדמיית שיער למשחות לעידוד הצמיחה?

הדמיית השיער, אינה מצמיחה את השיער מחדש אלא מתרכזת בהבלטת הפיגמנטציה המקורית והטבעית שהייתה על הראש, לפני ההתקרחות וכמובן את מבנה השיער וסגנון מבנה השיער וקו השיער שהיה לפני ההתקרחות ולפני תחילת ההתקרחות. הדמיית השיער מזכירה קעקוע, אך אינה משמשת בחומרים מלאכותיים. הפעולה המתבצעת כחלק מהתהליך היא הדמיית זקיקי שיער ומצב של הדמיית שיער מקורית, על ידי גירוי עור הקרקפת.

הדמיית שיער לגברים, היא בין הטיפולים המשמעותיים ופורצי הדרך ביותר, שפותחו בשנים האחרונות ומחליפה את הקעקוע המאופיין בהליך כואב והרבה פחות בטוח.

הדמיית שיער לגברים ולנשים
המראה הכללי בתום טיפול הדמיית שיער לגברים

המראה הכללי לאחר ביצוע הדמיית שיער לגבר, יהיה מראה חלק יחסית ממבט קרוב, אבל איש מקצוע איכותי ידע להעניק את האשליה של מראה שיער מלא יותר על הראש. ההדמיה תדמה את השיער ולא תגרום לצמיחתו מחדש. התוצאה בסוף תהליך הדמיית השיער, תהיה פיגמנטציה, המדמה מראה של שיער על הראש וקו שיער בעל מראה טבעי.

האם התהליך בטיחותי ומתאים לכולם?

ביצוע התהליך אצל איש מקצוע מורשה, העובד במקום סטרילי ומורשה, לא ניתן למצוא הגבלות או תנאים מסוימים, בהם האדם מנוע מלקחת בו חלק. יחד עם זאת, ובחריגה מהנאמר, אנשים בעלי יתר לחץ דם, מחלות לב או מחלות זיהומיות רצוי שיתייעצו עם רופא טרם ביצוע הטיפול. מטפל מקצועי, ישאל אתכם שאלות בדבר ההיסטוריה הרפואית שלכם טרם ביצוע הטיפול.

השתלות שיער - הפיתרון לשיער דליל

מחלות זיהומיות או מחלות ממאירות, אשר אינן מקבלות את היחס הראוי במהלך הטיפול עשויות לסכן את המטפל והמטופל גם יחד. חשוב מאוד לשים דגש על פרטים כגון אלה, מצד המטופל והמטפל כאחד.

לקבלת פרטים נוספים אתם מוזמנים לצור עמנו קשר דרך טופס צור הקשר או בטלפון