• "

צור קשר

שם (חובה)

דואר אלקטרוני (חובה)

טלפון (חובה)

נושא

תוכן ההודעה

הדמיית שיער לחולי סרטן ומחלות הגורמות לנשירה

אחד הנושאים הקשים ביותר לשיח ציבור הוא היכולת להעניק פתרון זמני או ארוך טווח לאנשים בעלי קושי ספציפי כמו החולים במחלת הסרטן, הבטחון העצמי אל מול הקשיים והכורח לשאת פאות ולגרור מבטים בלתי נמנעים יכולה להיות מתסכלת מאוד ולהביא לנפילה ומפח נפש, כפי ידוע מניסיון אישי ומחקרים רפואיים ופסיכולוגיים.

שיטת הדמיית השיער פותרת את הקושי הזה, עם כי לא באופן מושלם, אך מעניקה פתרון נוח הרבה יותר ומונעת את המבטים תחושת אי הנוחות במיוחד במצבים בהם הפצייאנט נמצא במצב של נסיגה.

הדמיית השיער היא בין השיטות המתאימות ביותר לגברים כיוון שמדמה את מבנה השיער המקורי שהיה על הראש לפני ההתקרחות ולנשים אשר אוהבות את המראה הגלוח.

הדמיית שיער לחולי סרטן

האם הטיפול כולל חומרים היפואלרגניים?

הטיפול אכן כולל חומרים היפואלרגניים ומותאם במיוחד לעור רגיש במיוחד ולבעלי רגישויות ואלרגיות. חשוב לזכור שבמצבים של פצעים חמורים, פצעים פתוחים או מוגלות לא ניתן יהיה לבצע את הטיפול תחיל מחשש לבריאות ובטיחות המטופל, שנית כתוצאה מחוסר יעילות הטיפול במקרים כאלה ושלישית כתוצאה מדאגה לשלום המטופלים האחרים בקליניקה.

חשוב מאוד לציין שעל אף שאין מדובר בטיפול כימי או תרופתי כלשהו אלא בטיפול טכנולוגי וממוחשב, הטיפול עצמו מתבצע באמצעות מחט מיוחדת החודרת את שכבת האפידרמיס של העור מצבים של חולים במחלות עור שונות, או חולי סרטן למשל ידרשו בדיקה מדוקדקת באשר לאי קיימות של פצעים ונגעים פתוחים על האור ואישור רופא המשפחה, הרופא המטפל ו/או רופא העור המכיר את מצבו של המטופל.

מה חשוב לבדוק לפני ביצוע הדמיית שיער לבעלי רגישות יתר?

במקרים של מטופלים בעלי רגישות יתר, חשוב לשלול פצעים פתוחים ונגעים פתוחים על עור הקרקפת, יש לבחון את הטיפול על אזור נסתר, כמו אזור הקרוב יותר לאוזן וכמובן על אזור קטן במיוחד ולהמתין לתגובה במידה וכזאת תהיה. באם אתם בעלי עור רגיש במיוחד, חשוב מאוד לציין זאת באוזני המטפל ואף להתייעץ עם רופא העור שלכם בנוגע לרגישות ותגובה אלרגית אפשרית כתוצאה מהטיפול, על אף שתגובות אלה הינן נדירות ביותר.

כיצד נבחר איש מקצוע לטיפול ההדמיה?

בחירת איש המקצוע לביצוע ההדמייה של השיער יש לבצע לאחר קבלת המלצות וחוות דעת ממקורות מהימנים ולאחר שראיתם את התוצאה במו עיניכם, כמו בכל מקצוע קיימות לא מעט זייפנים ושרלטנים אשר כתוצאה מבצע כסף יעשו הכל ואפילו יפגעו למטרת רווח קל ומהיר. שימו לב, הטיפול אינו דורש ידע רפואי כלשהו אבל חשוב מאוד לתת את הדעת על הניסיון המקצועי של אותו מטפל על כמות המטופלים בקליניקה שלו והיכולת שלו להסביר לכם את מהות הטיפול באופן מקצועי ובעברית ללא מושגים סבוכים ומבלבלים, צורת פעולה בהם נוקטים מטפלים לא מקצועיים רבים וזייפנים.

הצטיידו בכל ההמלצות הקיימות גם כדי לחסוך נזקים רפואיים, גם נזקים אסטטיים וגם כלכליים…