• "

צור קשר

שם (חובה)

דואר אלקטרוני (חובה)

טלפון (חובה)

נושא

תוכן ההודעה

הדמיית שיער – שאלות ותשובות

הליך הדמיית השיער הוא בין הפתרונות היותר משמעותיים ומשפיעים שנכנסו אל עולם האסתטיקה בכלל ועולם החזותיות הישראלית בפרט. קירחות, פצעים, נגעים, התקרחויות הם נושאים כאובים לאוכלוסיות שונות. סוף סוף קיים פתרון אשר עוזר באופן משמעותי לטשטש את הקשיים הללו בדרך בטוחה, חסכונית ומהירה ביותר ללא תהליך ניתוחי וללא הצורך לחבוש פאה חמה ומגרדת.

יחד אם זאת, גם תהליך זה גרר איתו לא מעט חששות, תהיות ושאלות. לפניכם מספר שאלות נפוצות אשר נשאלות בקרב מרבית המתעניינים ואלה אשר נחשפים לשיטה חדשנית ובלתי מוכרת זו.

האם הדמיית שיער מותרת על ידי ההלכה?

במקרים שונים ואף מרובים בתקופה האחרונה אושר הדמיית שיער לגברים ולנשים, עם הסרת השיער מכך שמדובר בקעקוע. אחד הפרטים היותר מדאיגים בקרב ההלכה הוא המלאכותיות שבביצוע הפעולה. לאחר שהוכח כי מדובר בהליך זמני וטבעי אשר אינו קשור לתהליך של קעקוע אלא הצמחה של זקיקי העור של המטופל, אושרה הדמיית השיער מבחינה הלכתית במרבית המגזרים הדתיים ואף אלה החרדיים.

לקריאה נוספת בנושא

מהו ההבדל בין הדמיית שיער לבין קעקוע?

שני ההבדלים העיקריים בין הדמיית שיער לבין קעקוע מתבטאים בקביעות ובטבעיות והבדל שלישי בתחושה. הדמיית השיער מחזיקה עד ארבע שנים ואילו קעקוע הוא כידוע קבוע, הדמיית השיער מעודדת הצמחת זקיקי שיער ומבנה השיער הטבעי ואילו קעקוע הוא ממש ציור על העור שלא ניתן להסיר אלא באמצעות ניתוח.

האם הדמיית שיער טובה גם לנשים?

הדמיית שיער טובה לכולם, אבל חשוב לדעת כי הדמיית השיער בשונה מפאה או השתלת שיער מצמיחה רק את השכבה העליונה ש זקיקי השיער ויוצרת מראה של שיער קצוץ. ההדמייה תתאים לנשים אשר אוהבות את הסגנון הזה ואין כל מניעה לקבלת טיפול הדמיית שיער גם לנשים.

כיצד מתבצעת הדמיית שיער ומהו משך התהליך?

הדמיית השיער מתבצעת באמצעות מחט עדינה ומעקצצת, מהלכו של כל טיפול הוא כעשרים דקות לא לפני שנבדקה רגישות העור על אזור נסתר של הקרקפת. ההדמייה מתבצעת על ידי גירוי עור הקרקפת והשכבה התחתונה של עור הקרקפת או בשפה המקצועית "אפידרמיס"", הגירוי מעודד את יציאתם של הזקיקים והופעת שכבה דקה של זקיקים על עור הקרקפת בדומה לשיער קצוץ מאוד ובשיטת ההדמייה המדמה את מבנה השיער על הקרקפת לפני ההתקרחות.

האם זה כואב???

הפעולה איננה כואבת, אך עלולה לעקץ מעט, לכן קיימת משחת אלחוש אשר יוצר הקפאה של האזור למניעת כל תחושת עקצוץ לרגישים שביננו.

מהי העלות וכמה טיפולים עלי לקחת כדי להגיע לתוצאות הרצויות לי?

עלות הדמיית השיער אינה עולה על כמה מאות שקלים ומשתנה על פי הכמות הטיפולים הנדרשת.

הדמיית שיער במקרים של מחלות סרטן

טובה ומומלצת מאוד בעיקר בשל ההשלכות הנפשיות שלה על הפציינט. חשוב מאוד להתייעץ עם הרופא המטפל ולבחור בקלינקה אסתטית וברמה גבוהה למניעת זיהומים כתוצאה מהרגישות המיוחדת של חולי המחלה לכל נגיעה או לכל פעולה המשלבת אפילו מגע קל.

האם הדמיית שיער מסוגלת לחפות על צלקות, פצעים ונגעי עור?

כן. ברמות השונות ובהתאם לסוג העור ובולטות הצלקת, דבר זה משתנה ממטופל למטופל.

האם הדמיית שיער מאושרת במשרד הבריאות?

הדמיית השיער אינה דורשת את אישור משרד הבריאות עד כה מאחר שאינה כוללת שימוש בכל חומר כימי אשר מוחדר או נעשה בו שימוש על העור. מדובר בפעולה ממוחשבת לחלוטין, אשר נכון להיום לא דורשת ולא דרשה כל אישור רפואי.

יחד עם זאת חשוב מאוד לעשות בדיקה ממוקדת בדבר הסטריליות של המקום , מקצועיות וניסיונו המקצועי של המטפל, הרקע שלו בתחום העור והקרקפת וההבנה שלו בתהליך.

לקבלת פרטים נוספים אתם מוזמנים לצור עמנו קשר דרך טופס צור הקשר או בטלפון