• "

צור קשר

שם (חובה)

דואר אלקטרוני (חובה)

טלפון (חובה)

נושא

תוכן ההודעה

איך בוחרים פאה

פאות קאסטם איכותיותפאות אינן רק נחלתן של הנשים הדתיות אשר מבקשות להסתיר את שיערן המקורי, אלא הן גם מהוות פתרון הולם עבור נשים וגברים אשר מבקשים לטשטש את העובדה שהם מקריחים. בנוסף פאה יכולה לתת מענה מצוין כאשר מבקשים לעטות דמות חדשה, אם בסיטואציה מסוימת בחיים, או אם כשמבקשים להשתטות ולהתחפש.

הדמיות

כאשר מדובר על בחירת פאה עבור היום יום, יש לעבור מערכת שיקולים מוקפדת, כיוון שבחירה נכונה של פאה, עשויה להכריע לחיובי או לשלילי, עשויה על החלטה נבונה או על החלטה שגויה. על כן כאשר מדובר על בחירת פאה קבועה, יש לבחון את המראה הרצוי. לשם כך יש כיום אמצעי הדמיה אשר עוזרים ללקוח להבין כיצד הוא ייראה בפאה הרצויה, (במיוחד יעיל עבור פאות שמעוצבות אישית). הדמיות אלו עוזרת לקבל החלטה נבונה ומושכלת, ולקבל מושג לגבי אורכים וצבעים שונים. באופן שכזה אין צורך לנחש, אלא ניתן ללכת על בטוח.

פאה לכל מטרההבדלים בין פאות לנשים לבין פאות לגברים

פאות כלל וכלל אינן רק נחלת הנשים, אלא פאות משרתות גם לא מעט גברים. בשני המקרים יש צורך שהן יראו איכותיות וישדרו אותנטיות. עם זאת כאשר מדובר על פאה של גברים, יש יותר חשש שהיא תזוז ממקומה וזאת עקב האורך הקצר שלה, על כן כל סטייה מהמיקום הנכון, עשויה להוביל לתחושת בושה. על כן טוב לדעת שכיום ישנן פאות מאוד איכותיות עבור גברים, פאות שנראות טבעיות לחלוטין ובנוסף משרות תחושת שלווה וביטחון. הבדל נוסף הוא שפאות לגברים לרוב יהיו יותר קצרות מפאות עבור נשים, וזאת כיוון שהן נוטות להשתמש בפחות שיער.

פאות קאסטם

מאות פאות מעוצבות לנשיםמאות פאות מעוצבות לנשיםכיום תחום הפאות מאוד משוכלל, עד כדי כך שרבים מאתנו כלל לא מודעים לכך שאנשים אותם אנו מכירים על בסיס יומי, בכלל עוטים פאה. תופעה זו אפשרית בזכות פאות קאסטם. מדובר על פאות שעשויות משיער טבעי, פאות אשר עוברות תהליכיים מיוחדים אשר עוזרים לפאה להישמר איכותית לאורך זמן, לשדר טבעיות ולאפשר מגוון תסרוקות. פאות אלו אינן מגיעות מוכנות מראש, אלא מוזמנות באופן אישי, לפי הנתונים והבחירה של כל אחת ואחד.

פאות משיער סינטטי

פאות משיער סינטטי אינן בהכרח פאות זולות, וכיום אף מהוות פאות איכות. עם זאת אין להשוות בינן לבין פאות שעשויות משיער טבעי, אך גם להן יש מספר יתרונות ייחודים. בתור התחלה מדובר על עלות, ולבסוף מדובר על פאות שגם לאחר שחופפים אותן, (עם סבון מיוחד), הן חוזרות לתסרוקת הראשונית שלהן, שלא כמו פאות הקאסטם.

התאמת צבע

חוץ מתסרוקת ואורך השיער,שיקול חשוב נוסף הוא בחירת הצבע. הרבה אנשים בוחרים פאה בצבע הנוכחי של השיער, (במיוחד אם מדובר רק במקטע ספציפי), אך לעיתים כשמדובר על פאה עבור כל הראש, ניתן לגוון את הצבע הקיים ולרענן עם צבע חדש.

עיצוב פאות לנשים בהתאמה אישית