• "

צור קשר

שם (חובה)

דואר אלקטרוני (חובה)

טלפון (חובה)

נושא

תוכן ההודעה

ההבדל בין השתלת שיער להדמיית שיער

השתלת שיער

שיער ראש מלא וצפוף יכול להעיד על גיל, לכן כאשר סובלים מבעיית התקרחות נהוג לבצע השתלת שיער. ישנן סיבות שונות הגורמות לנשירת שיער שאחד הטיפולים לכך הוא באמצעות השתלת שיער. בעוד שאצל גברים מדובר בתופעה שכיחה יחסית שאינה מעידה על בעיה כלשהי, אצל נשים נשירת שיער מתרחשת כתוצאה מבעיה כלשהי בגוף. בכל מקרה, גם גברים וגם נשים יכולים לטפל בבעיה באמצעות השתלת שיער ולהחזיר את המראה הבריא של השיער.

טיפולי השתלת שיער לגברים

כיצד מתבצעת השתלת שיער?

בדרך כלל גברים הם אלה המעוניינים לעשות השתלת שיער. הנטייה להתקרחות אצל גברים היא רבה יותר מאשר אצל נשים ובנוסף הם סובלים מכך מגיל צעיר יחסית. לפני שמחליטים לעשות השתלת שיער, צריך להתייעץ עם רופא מומחה לעור שיוכל להמליץ איזה סוג של השתלה צריך לעבור. כדי לבצע את ההשתלה לוקחים שיער מאזור העורף ומשתילים אותו באזורים בהם יש לבצע את ההשתלה. אצל גברים מדובר בכמה מפגשים הנמשכים כמה שעות וניתן לראות תוצאות אחרי חצי שנה עד שנה.
כדאי לדעת שלא כל אחד יכול לבצע השתלת שיער מסוג זה ולכן יש להתמודד עם נשירת שיער בדרכים אחרות כגון תרופות מסויימות או קרמים. השיטה הנפוצה כיום להשתלת שיער היא השתלה באזור השיער הדליל בעזרת ניתוקם של חלקי עור עם זקיקי השיער שיגרמו לצמיחה צפופה יותר באזור החסר. שיטה נוספת היא העברה של זקיקי שיער מאזור הראש האחורי ולהשתילם באזור המיועד להשתלה.

הדמיית שיער:

הדמיית שיער הינה פיתוח חדשני שהיתרון שלה לעומת השתלת שיער הוא שההדמיה מטפלת בבעיה מהשורש. בתהליך הדמיית שיער מוחדר סוג של פיגמנט אורגני לשכבה הראשונה של הקרקפת ומסוגלת להכיל את הפיגמנט הטבעי לתקופה של מספר שנים. ההחדרה של הפיגמנט יוצרת שילוב בין הדמיית זקיקי השיער ובין השיער האמיתי כך שלא ניתן להבחין ביניהם. לגברים בעלי תספורת קצוצה או בעלי מפרצים מדובר בפיתרון איכותי אופטימאלי עבורם כאשר את תוצאותיו אפשר לראות כבר מהטיפול השני. מדובר בטיפול מהיר כאשר משך הטיפול בהדמיית שיער נמשך בין שלושה לחמישה מפגשים – בהתאם למצבו של המטופל.

הדמיית זקיקי שיער - לפני ואחרי

שיטה זו הינה מהמובילות בתחום מאחר והיא נראית טבעית מאד (ביחד לפאה או להדבקת שיער) וגם מדובר בפעולה יחסית פשוטה שאינה מצריכה טיפול כירורגי ופולשני שלעיתים גם אינה מביאה תוצאות. אין מדובר בשיטה הדומה לקעקוע שנשאר קבוע לכל החיים, אלא בגלל חילופם של התאים הפיגמנט הטבעי נותן את המראה של זקיקי שיער טבעיים.בשיטת הדמיית שיער, החדרת הפיגמנט נעשית באמצעות מכשירים בטוחים ומתקדמים מאד ולכן אין כל סיכון בטיפול אצל מכון מנוסה ומקצועי. יתרון נוסף של שיטה זו הוא שבניגוד לשיטות האחרות אין כלל הגבלה פיזית מיד לאחר הטיפול.

שאלות ותשובות בנושא הדמיית שיער