• "

צור קשר

שם (חובה)

דואר אלקטרוני (חובה)

טלפון (חובה)

נושא

תוכן ההודעה

טיפול ופתרונות לשיער דליל

שיער הראש הינו בין האלמנטים המשמעותיים המעניקים לפנים מראה עשיר ומלא אופי. ללא השיער הפנים חוזרות להיות בעלות מראה פשוט למדי. אמנם, הקרחת הינה בעלת יופי משל עצמה אולם שיער דליל הינו בעיה אחרת לחלוטין. שיער דליל גורם לאדם מראה חסר חיות ומשפיע ישירות על מראה הפנים ועל הסגנון הכללי. על מנת להעשיר את השיער בקרב בעלי שיער דליל נעשים איינספור מאמצים שונים וטיפולים ממגוון שיטות. חלקם מוצלחים יותר וחלקם פחות. המאמר הבא סוקר את השיטות השונות.

אין ספק כי שיער דליל פוגע משמעותית בהערכה העצמית. שיער דליל נתפס כבעל מראה משונה בקרב החברה ובשל ביותו בעל מראה חריג זוכה השיער הדליל ליחס מיוחד. תודות להתפתחויות ענק בתחומי השתלת השיער והחזרתו לחיים ניתן ליהנות ממגוון עצום של טיפולים שונים כאשר הבחירה הסופית היא בידיו של המטופל. כל פתרון הינו בעל השלכות ייחודיות אותן כדאי לבדוק טרם ביצוע טיפול זה או אחר.

שיער דליל - יש פיתרונות

המוצרים המיועדים לשיער דליל בעצם נחלקים לשתי משפחות: מוצרים המיועדים לעצור את ההתקרחות וכן מוצרים המיועדים להסתיר את התופעה.

השתלות שיער

השתלות שיער כוללות לקיחת זקיקים זעירים של שערות ממקומות בגוף בהם השיער שופע והעברתם לנקודות ההקרחה השונות. בביצוע הניתוח חשוב לקחת בחשבון כי יש סיכון בריאותי כלשהו אולם מאידך מדובר בתהליך המחזיר לאזור את המראה מלאה החיים שלו. חשוב לשים לב כי בוחרים במכון או ברופא מנוסה על מנת להימנע ממקרים של צלקות או בעיות רפואיות שונות. כמו כן חשוב לקחת בחשבון את העלות הגבוהה של הניתוח.

טיפולי השתלת זקיקי שיער

סיבים לבניית שיער

סיבים לבניית שיער עשויים חומרים שונים וביניהם קרטין ומינרלים. הסיבים מפוזרים על גבי הקרקפת ומעבים מעט את השיער הקיים. כמו כן מסתירים הסיבים את ההתקרחויות המקומיות. המוצר עצמו מגיע למחיר של בין 150-350 שקלים ואילו יש לחדש את השימוש בו לאחר כל חפיפה. חשוב לשים לב כי במקרים של שיער דליל לא ניתן לעשות שימוש בתכשיר. זאת משום שהתכשיר נצמד לשערות קיימות ובהיעדרן התכשיר פשוט לא ישפיע.

תרופות להצמחת שיער במרשם רופא

ישנן תרופות שונות הניתנות במרשם ומיועדות להצמחת השיער. כדורים אלו מדווחים כיעילים לעצירת הנשירה ובהצמחת שיער חדש. תופעות הלוואי של לקיחת התרופה כוללות בעיות בתפקוד המיני, עלות גבוהה יחסית ותוצאות לא מספקות במקרים מסוימים. כמו כן במקרים רבים השיער שכן צומח אינו נראה ברור מספיק לעין.