• "

צור קשר

שם (חובה)

דואר אלקטרוני (חובה)

טלפון (חובה)

נושא

תוכן ההודעה

עיצוב שיער לכלה

אחד הדברים החשובים ביותר לכלה ביום המיוחד שלה הוא התסרוקת שלה. להחליט על תסרוקת יפה, מתאימה ושתיראה מושלמת – אינה משימה פשוטה כלל וכלל. בחירת התסרוקת המתאימה ביותר, יכולה להיות מלווה בהמון לחצים התלבטויות שונות ומתח. לכן, חשוב מאד לבחור מעצב שיער שהוא גם מתמחה בעיצוב שיער לכלות ויידע להתאים ולבצע את התסרוקת המושלמת.

תוספת שער לכלהכיצד לבחור מעצב שיער?

כל כלה ביום הגדול רוצה להרגיש ולהיראות כמו נסיכה אמיתית. ישנם כל כך הרבה סוגים וסגנונות של עיצוב שיער שנורא קשה למצוא את התסרוקת המושלמת, לכן אם ראית באיזה מגזין אופנה תסרוקת שאהבת שמרי אותה והראי למעצב שיער כדי שיוכל להבין את הכיוון או הסגנון שאליו את מכוונת.

כלה בדרך כלל נפגשת עם כמה מעצבי שיער המציעים לה תסרוקות שונות וכך היא מתחילה לחוש בלבול. לכן, כדי להחליט על המעצב השיער המתאים חשוב לשים לב איזה מעצב שיער קלע לטעמך האישי, אם יש כימיה טובה, אם הוא נותן תחושה טובה של ביטחון ומבין עניין. מעצב השיער צריך להתאים את התסרוקת לגובה, לתווי הפנים ומבנה הגוף ולהדגיש בצורה הטובה ביותר את יתרונות המראה של הכלה, להדגיש את האיפור ואת היופי הטבעי. כמו כן, כדי לשוות מראה הרמוני כדאי שמעצב השיער יראה את עיצוב שמלות כלה ויתאים את התסרוקת גם לעיצוב השמלות. בנוסף, מעצב שיער מומחה ייקח בחשבון שיש צילומים בחוץ (שלאו דווקא מתקיימים במזג אוויר נוח, כמו חום ולחות) וריקודים, חיבוקים ועדיין התסרוקת תיראה מוקפדת ומתוקתקת למשך מספר רב של שעות, כאילו רק עכשיו סיימו לארגן אותך.

הכנת השיער לחתונה

לעיתים, אם מדובר בשיער יחסית שביר, יבש וחסר חיוניות עם קצוות מפוצלים, יש להכין ולטפח את השיער אפילו כמה חודשים מראש בעזרתם של חומרי טיפוח ייחודיים ומקצועיים. כיום, כלות בעלי שיער קצר או דק מעדיפות להשתמש במילוי ובתוספות שיער. כאשר השיער הוא ארוך יותר ומלא יותר, למעצב השיער יש מגוון רחב יותר לאפשרויות של עיצוב תסרוקות מסגנונות שונים.

הארכת שיער לחתונה

ישנה אפשרות לעשות הארכת שיער שהיא חד פעמית, כלומר ליום האירוע או לכמה ימים או לעשות הארכת שיער לטווח ארוך. הארכת שיער חד פעמית נעשית על ידי חיבור קבוצות השיער לסרט דקיק – טרסים. הם מודבקים בצורה קלה לשיער ואף נשטפים בחפיפה. תוספות אלו ניתן לקנות במספרות או להשכיר בסלון כלות.

תוספות לבעלות שיער ברונטי

אם בחרתן לעשות הארכת שיער לטווח ארוך כדאי לבדוק שמעצב השיער אכן מתמחה בתחום זה. בנוסף, כדאי גם לבדוק ולעשות השוואת מחירים בין הארכת שיער לטווח קצר ולטווח ארוך כאשר לוקחים בחשבון את איכות התוספות, עלויות השיער ושיטת החיבור של התוספות.

הדבר החשוב ביותר הוא שהכלה תהיה מרוצה מהתוצאה. כלה שמרגישה טוב ובטוחה בעצמה גם תשדר זאת כלפי חוץ ותוסיף ליופי ולזוהר שלה ביום המיוחד.

מידע נוסף ניתן למצוא פה – תוספות שיער לאירועים