• "

צור קשר

שם (חובה)

דואר אלקטרוני (חובה)

טלפון (חובה)

נושא

תוכן ההודעה

מיקרופיגמנטציה

מראה גברי ואלגנטי – הפתרון המתקדם להתקרחות הגברית

מיקרופיגמנטציה, בין האלמנטים היעילים ביותר לסקפטים שביננו. הליך המיקרופיגמנטציה מזכיר במשהו את תהליך הקעקוע אשר רבים גילו לפני פיתוח השיטה. בשונה מהליך זה, טיפול המיקרופיגמנטציה, יעיל, בטיחותי ובריאותי הרבה יותר. הפיקוח על הטיפול מחייב ידע, הסמכה ועבודה עם החומרים והתמרוקים המורשים.

ממש כבמטה קסם, תיווכחו ותראו כיצד המצב שלכם הפך לגבוה פחות והמראה שלכם אלגנטי וקלאסי במיוחד, ודומה מאוד למבנה התספורת שלכם, לפני ההתקרחות.

הליך המיקרופיגמנטציה – פשוט, יעיל ומהיר

ביצוע פרוצדורת מיקרופיגמנטציה, הינו מהיר במיוחד ונמשל כעשרים דקות ועד חצי שעה. מדובר בפתרון מהיר במיוחד, לאלה מכם, אשר אינם חיים בשלום עם הקרחת שלהם ומוכנים לעשות הכל, כדי להציל שמץ ממה שהיה להם לפני ההתקרחות המוחלטת. זה בדיוק מה שעושה טיפול זה. במהלך הטיפול, ובשונה מפעולת הקעקוע, מתבצע תהליך של עידוד זקיקים ועידוד מצב של שינוי או החזרת פיגמנטציה טבעית על הקרקפת. כלומר הגוון של השיער שלכם, לפני ההתקרחות.

המיקרופיגמנטציה, מעודדת את הזקיקים לצאת מתחת לפני השטח וליצור מראה ומבנה תספורת קצוצה, בדומה לגוון ומסגרת השעיר טרם מועד ההתקרחות

האם זה כואב או כולל תופעות לוואי?

הליך עידוד זקיקים, או מיקרופיגמנטציה אינו כואב, וכמעט אינו מורגש. מיקרופיגמנטציה לגברים, היא בין התהליכים הקוסמטיים (שימו לב, קוסמטיים, לא ניתוחיים), הבטוחים והשכיחים ביותר כיום. לפני הטיפול יימרח חומר מאלחש על הקרקפת אשר ירדים את התחושה. במהלך הטיפול, יחוש המטופל את הרעד של המחט בעת ביצוע הפעולה, אך לא כאב או חוסר נעימות.

התחושה חוזרת תוך זמן קצר לאחר סיום הטיפול, התוצאות מיידיות וניתן לראות אותן
כבר עם תום הטיפול לאחר, 20 דקות בלבד!

טיפולי מיקרופיגמנטציה לחולי סרטן – המראה הבריא…

אחד הקשיים והרגישויות הגבוהות ביותר בקרב חולים, העוברים טיפולים כימותרפיים, הוא המראה החיצוני. ההתקרחות, הן בקרב הגברים והן בקרב הנשים, היא בין המאפיינים הפוגעים בחולים במחלה זו. תהליך מיקרופיגמנטציה לנשים העוברות טיפולים כאלה ימנעו את מראה הקרחת, וישיבו את הגוון הטבעי של השיער, במראה קצוץ ונעים יותר, המעדן את הפנים ומטשטש את נפיחותן במידה רבה.

החומרים וחומרי ההרדמה אינם פוגעים בטיפול הרפואי הקבוע של הפציינט, אך חשוב מאוד להתייעץ עם הרופא המטפל, לפני ביצוע הטיפול.

הסיכון היחיד והרווח בעת קבלת טיפול קוסמטי זה הוא אלמנט הסטריליות, לכן, חשוב מאוד לבדוק בקפידה את איש המקצוע, מיומנות ומהימנותו, לוודא כי הוא מחליף מחטים וכפפות בכל טיפול מחדש, למניעת פגיעה במערכת החיסונית החלשה גם כך, של חולים אלה.

במקרה כזה, מיקרופיגמנטציה לנשים היא יעילה במיוחד ומרככת את המראה במידה רבה, בשונה מקרחות רגילות אשר יוצרות מראה לא סימטרי במקרים של קרחות נשיות.

נשירת שיער והתקרחות הן לא סוף העולם – היום תוכלו לקבל פתרון והשבת המראה לקדמותו, תוך 20 דקות בלבד!