• "

צור קשר

שם (חובה)

דואר אלקטרוני (חובה)

טלפון (חובה)

נושא

תוכן ההודעה

יפי הבלורית והתואר… גם בגילאים המבוגרים

עיצוב פאה לגברפאות לגברים נחשבו עד לא מזמן לעניין של בדיחות הדעת. גברים ונשים רבים, במיוחד הקהל הגברי, אשר חבשו פאות חיו בפחד מתמיד ומצמית, שמה פאה לגבר תיפול ותתגלה הפדחת החלקה ו/או הלא אסתטית, או לחילופין, שהפאה תראה לא אמיתית ובעלת מראה מלאכותי.

חנויות מקצועיות לממכר פאות לגברים, מעניקות אחריות על עמידות הפאה על הראש וטבעיות המראה, אפילו יותר מזה של השיער הטבעי שלכם עצמכם!

פאות לגברים, ליוו אותנו ומלוות אותנו שנים רבות ולצרכים שונים, כיום לא חייבים להשלים עם מראה שיער עייף או דליל, היכולת להתהדר בבלורית מרשימה בעלת מראה מאורגן מבלי להתאמץ היא דבר שבשגרה.

פאות איכות בהשקעה חד פעמית

רכישת פאה לגבר, היא עסק לא זול, כמובן שקיימות פאות לגברים במחירים של כמה מאות או כמה עשרות שקלים, אבל המראה שלהם, יהיה בהתאם – מלאכותי, במקום אותו מראה מלכותי עליו חלמתם העדיפו לרכוש פאה לגבר מושקעת למראה טבעי ולמניעת מצבים של מראה מפוזר או מרושל בסוף היום, מקרים בהם ניתן להיתקל ברכישת פאות לגברים באיכות נמוכה יחסית.

המודעות של בעלי המקצוע והלקוחות באשר לשירות והאיכות, הולכת וגוברת, וכבר ברור מאיליו, כי פאה לגבר חייבת להישאר במקומה, ממש כפי שהייתה בתחילת היום, ברמה מסודרת הרבה יותר, מזו של השיער הטבעי.

לפני ואחרי

עיצוב פיאה בהתאמה אישית לגבר פאה לגבר באיכות גבוהה

מהי העלות הממוצעת של פאות לגברים?

עלות פאה ממוצעת לגבר, תסתכם בכמה מאות שקלים ועשויה להגיע גם לכמה אלפים תלוי באורך השיער. עלותה של פאה לנשים, תהיה יקרה יותר בשל אורך השיער המבוקש, ותנוע בין 3000 ל6000 שח, בהתאם לאיכות הפאה, המותג ואיכות השערות. פאות אלה יהיו עמידות במיוחד במהלך כל היום, ורבים מעידים כי השיער המלאכותי נראה טוב הרבה יותר מאשר השיער האמיתי/המקורי שלהם, וכי הם ממש לא מבינים כיצד הסתדרו עד היום ללא הפאה, גם כאלה אשר אינם סובלים מהתקרחות כלל וכלל…

פאות מעוצבות לגבר

התאמת הפאה לעור – חשיבות רכישת פאה לגבר משיער אמיתי

חשיבות הנושא ההיפואלגרני, עומד גם הוא על הפרק, המראה , העמידות וטבעיות הפאה הם אלמנטים קריטיים ומרכזיים לכל הדעות אבל מה בקשר לנוחות על הראש? פאה מגרדת, ואין זה משנה כמה היא יפה והולמת אתכם, תגיע בסופו של דבר אל פח האשפה. חשוב לשאול האם פאה לגבר והתושבת שלה עשויים מוחמרים איכותיים ולמדוד אותה לפני הרכישה. בעבר הייתם יכולים להיתקל יותר ויותר, במצבים של פאות לא נוחות ומגרדות, ייצור ועיצוב הפאות, ושימוש בחומרי גלם ודבקים מתקדמים יותר, ימנעו את תחושת החום והזיעה על הראש המשפיעים על תופעת הגרד.

אלמנט של ייצור, ברמה איכותית יותר, ימנע מכם לזרוק את הכסף שהשקעתם בפאה, לפח, וכמובן, גם את הפאה עצמה.

פאה לגבר המתאימה לעור רגיש, היא נושא חשוב, גם כאשר העור שלכם אינו מאופיין ברגישות מאחר שעור הקרקפת הוא בין הרגישים והעדינים ביותר עקב העומס הרב שלהם בכלי דם.

פאה לגבר בשקל ? לא בשבילי!