• "

צור קשר

שם (חובה)

דואר אלקטרוני (חובה)

טלפון (חובה)

נושא

תוכן ההודעה

הפאות, ידועות כנותנות פתרון לבעלי קרחות או נשים דתיות החובשות פאות מטעמי דת. פאות מעוצבות הפכו לפריט שלאו דווקא מאפיין רק את שתי קבוצות הלקוחות הללו. כיום ניתן למצוא אנשים בעלי שיער ראש מלא העושים שימוש ורוכשים פאות. אבל למה?

פאה, מעניקה לנו מענה מהיר וקל, מבלי להשקיע מאמץ בסידור השיער. היכולת לקום בבוקר להעביר מסרק ולצאת מהבית הוא חלומה של כל אישה וגם של גברים לא מעטים…

היכולת לקבל שיער כמו שתמיד חלמתם עליו, הוא במרחק נגיעה אחת מכם. רבים מעדיפים פאה, על פני פעולות החלקה שונות ההורסות את השיער במרוצת השנים ויוצרים צורך השתעבדותי של חידוש המראה, פעם בחצי שנה לפחות, היכולת להישאר עם השיער הטבעי שלכם/ן, ובתוך שניות לעטות מראה זוהר, חלק/מסולסל ושונה …

פתאום קם אדם בבוקר …. ורואה שיש לו שיער מאורגן ומסודר… והוא יכול ללכת…

מה דעתכם לקום בכל בוקר ולגלות, שאחד מסדרת הימים של "יום שיער רע", הוא לא מהימים שאמורים להדאיג אתכם? היכולת למנוע את התסכולים של הבוקר על סידור השיער או במקרים אחרים ימים שהשיער פשוט מסרב להיכנע לקרם או לג'ל הוא בין המאפיינים המעצבנים ביותר בשעה זאת של היום. פאה איכותית וטבעית, תמנע מכם את הצורך בהוצאת אנרגיות על הבוקר- פשוט מסרקים קלות את הפאה חובשים אותה ויוצאים מהבית ללא בזבוז שנייה נוספת, על העמידה במקלחת בחברתו של קרם הלחות וברז המים.

עיצוב פיאות בהתאמה אישית לנשים פאה לכל מטרה

פאות לנשים מטעמים דת – חשיבות הכיסוי והאורך

פאות קאסטם איכותיותחבישת פאות לנשים דתיות, ואישור חבישת פאה, במקום וכתחליף לכיסוי ראש, היוותה פריצה דרך הלכתית שהסעירה והרעידה את העולם הדתי. פאות לנשים דתיות חייבות להיות בארוך המתאים, לכסות כל רמז של שיערה אמיתית, הן מהמקרקפת והן מהאורך.

כמובן, שישנה אפשרות לתספורת קצרה אשר תמנע כל סיכון כזה, למרות זאת, יותר ויותר נשים מעדיפות להשאיר את השיער הטבעי שלהן מתחת לפאה ועל כן חשיבות התאמת פאה לציבור הספציפי הזה, היא קריטית במיוחד.

פרמטר נוסף בקרב התאמת הפאות למגזר הדתי והחרדי, הוא פרמטר העמידות והיציבות, על כך חשוב מאוד לשים את הדגש כך שבכל מצב הפאה תישאר יציבה על הראש – כלל חשוב מאוד, בין כללי ההלכה לסוג הפאה של האישה הדתית והחרדית.

השכרת פאות לאירועים – שירות ייחודי לאישה הדתית (או העצלנית)

שירותי השכרת פאות מעוצבות, ורכישת עיצוב פאות בהזמנה והתאמה אישית, נפוצות במיוחד בקרב הנשים הדתיות,החובשות פאות מטעמי דת, ואפילו נשים חילוניות, שאין להן זמן לבזבז על מספרה או רוצות לדאוג שמראה השיער יישאר זהה לזה שהיה בתחילת הערב.

ישנה אפשרות לשכור או לקנות פאות המעוצבות בתסרוקות מיוחדות, המאפשרות לחובשת, להישאר זוהרת ומוקפדת, גם אחרי בילוי על רחבת הריקודים, וגם בסוף הערב, כאשר כולם נראים מרוטים ועייפים, והתסרוקת שלך? עדיין אלגנטית ומלכותית.

פאות יוקרה לסגנון אלגנטי ולאירועים

פאות קאסטם, הינן בין הפאות המבוקשות ביותר לעיצוב פאות עבור תסרוקות ערב, אלה פאות מסוגננות במיוחד ויקרות יותר בעלות מראה עשיר ויוקרתי. פאות קאסטם מחייבות מראה זוהר וסגנון מלכותי תואם בכל מצב, ולכן, מתאימות לסגנון מסוים של לבוש ו/או אורח חיים ספציפי מאוד.