• "

צור קשר

שם (חובה)

דואר אלקטרוני (חובה)

טלפון (חובה)

נושא

תוכן ההודעה

תוספות שיער לגברים לעיצוב ושדרוג המראה הטבעי…

מראה שיער מלא וארוך יותר, מראה עשיר ומלכותי יותר, היה תמיד חלק מהחלומות שלך, השיער הדליל או הקושי בהארכת השיער הם מנת חלקם של גברים רבים. אבל כעת הקושי הזה הופך למשני לחלוטין. תוספת שיער לגבר וטכניקות לתוספות שיער חוללו מהפכה משמעותית בעולם עיצוב השיער, וכעת, מעניקים מענה מושלם לכל גבר ואישה, לכל סגנון ובתקופות זמן משתנות.

בשונה מבעבר, בחמש השנים האחרונות ניתן לצפות בפיתוח שיטות תוספות השיער השונות לשימוש ארוך טווח מבלי לפגוע בשיער עם תהליכים כימיים קיצוניים כמו השתלות שיער או השתלות זקיקים.

תוספות שיער בשיטת הלחמה – לשיער מלא ו/או ארוך יותר לאורך זמן

תוספות שער לגבריםשיטות הלחמה לצורך תוספות השיער לגבר, עברו כמה גלגולים. כמה וכמה שיטות הלחמה: הלחמה קרה, הלחמה חמה והלחמה צרפתית. ההלחמה החמה הינה ההלחמה הכי פחות מומלצת, אשר פוגעת בשורשי השיער ועשויה לגרום לכוויות בקרקפת, השיטה הזאת היתה נפוצה מאוד בעבר עקב התוצאות המהירות שלה. אבל ככל שהתפתחה השיטה, הבינו אנשי המקצוע כי לבד המהירות- עקרון בטיחות הלקוחה, אחריות איש המקצוע ובריאות הקרקפת, עומדים כאן על הפרק.

תוספות שיער בהלחמה הקרה, היא שיטת תוספות שיער לגברים בריאותית ומשקמת יותר, מאפשרת מראה טבעי יותר. השיטה הקרה מחזיקה בין 4-6 חודשים, בשונה מההלחמה החמה אשר החזיקה מעט יותר. ההלחמה הצרפתית, היא אחת השיטות של ההלחמה הקרה, בה עושים שימוש במספרות מקצועיות.

הלחמה זו, היא הלחמה בריאותית ומתקדמת במיוחד, אשר אינה פוגעת בשיער ובעור הקרקפת ויוצרת מראה שיער בריא וטבעי.

תוספות שיער עם קליפסים – מהיר לחיבור והסרה

תוספות שיער לגברים בהתאמה אישיתתוספות שיער טבעי עם קליפסים, הן תוספות המתאימות למי שמעוניינת בתוספות ארעיות הקלות לחיבור וקלות להסרה. התוספות הללו עונות על הצורך להאריך ו/או למלא את השיער לזמן מוגבל, ומתאימות פחות לטווח ארוך יותר. תוספת שיער לגבר ניתן לחבר בכל פעם מחדש אצל הספר, תוך סידור השיער הקיים עצמו או באופן עצמאי כאשר השיער הטבעי שלך מספק אותך. תוספות אלה, מתאימות במיוחד למי שרוצה לגוון את המראה שלה מפעם לפעם וליצור מראה ייחודי ביום יום, וגם באירועים מיוחדים, מבלי ללכת או להשקיע כסף/זמן רב אצל הספר.

רכישה או השכרה מה מומלץ?

בעבר, רכישת תוספות שיער לגבר הייתה פעולה יקרה במיוחד. כיום מומלץ הרבה יותר לרכוש את תוספות השיער במקום לשכור אותן עקב המחיר וההפרש הקרוב בין הרכישה להשכרה. זאת ועוד, קיימים בעלי מספרות אשר אינם עוסקים בהשכרת תוספות שיער כלל, כתוצאה מחשיבות האסטטיות והשירות האישי לכל לקוחה ולקוחה. כיום, כמעט שלא קיים מעצב שיער, שיעביר תוספות לשיער, מלקוחה אחת לרעותה.

האם השיטה מתאימה גם לגברים?

השאלה היא שאלת האורך, במידה וקיים מספיק שיער המאפשר חיבור נאות ויעיל לבסיס הקרקפת ניתן יהיה להוסיף אורך או נפח לשיער הקיים. תוספות שיער לגברים, הן אומנם שכיחות פחות מאלה של הנשים ומשמשות בעיקר שחקנים וכוכבים, תוספת שיער לגבר היא תופעה וותיקה יחסית המשמשת רבים לשינוי המראה ויצירת דרמטיות נוספת לתפקיד הבימתי או הקולנועי בעיקר.

אז מה בשבילך…? המראה הארוך? המראה המסולסל או המראה החלק?