• "

צור קשר

שם (חובה)

דואר אלקטרוני (חובה)

טלפון (חובה)

נושא

תוכן ההודעה

תוספות שיער – יתרונות וחסרונות

יתרונות וחסרונות של תוספות שיערתוספות השיער הכניסו שינויים רבים אל תוך חיינו והביאו אותנו למצבים בהם אין לנו כל צורך לתחזק את השיער או להתעורר לעוד בוקר של "יום שיער רע". תוספות השיער מעניקות לנו מענה תמידי או נכון יותר לומר מענה לטווח ארוך ומונעות מאיתנו את ההתעסקות הבלתי נגמרת עם השיער במיוחד אם אנחנו לא יפניות מלידה או בעלות שיער מקלות שמסתדר ממש בשניה בה אנו מעבירות את היד על השיער.

יחד עם זאת חשוב מאוד להבין את ההשלכות השונות, סגנונות התוספות והחסרונות אשר בכל זאת קיימים בתחום תוספות השיער כדי לדעת מול מה אנחנו עומדים/ות.

יתרון:
מעניקים מראה עשיר וזוהר יותר למראה הכללי

שיער מלא נפח, זוהר ובריאות יעניק מראה כללי מטופח, מושקע ואסתטי הרבה יותר מאשר שיער בלתי מאורגן כפי שקורה לרבות מאיתנו ביום כזה שהשיער פשוט מסרב להסתדר!

לשאלה כמה זמן מחזיקות תוספות שיער, ישנו חלק משמעותי ביותר מבחינת האספקט מאחר שככל שהתוספת שומרת על מראיה באופן טבעי ואיכותי לזמן ארוך יותר, כך אלמנט הנוחות גובר.

חסרון:
הצורך בתחזוקה מתמדת והקפדה על טיפולי קבועים

חשוב מאוד לתחזק את תוספות השיער, לטפל בהן ולהשתמש בחומרים מתחזקים, מסיכות, קרמים וחומרים שונים המשמרים את מראה השיער ומעריך את מראהו המטופח. חשוב מאוד להיות עקביות בתחום התחזוקה, מאחר שתוספות שיער שאינן מתוחזקות , נראות בהתאם, השמירה על השיער לאחר החפיפה, שימוש במסכות איכותיות, דורשות מאמץ והשקעה אף הן, ועל כן, חשוב לתת את הדעת גם על הנושא הזה.

יתרון:
מונעים את הצורך לגשת אל הספר כדי לעשות פן

תארו לעצמכן שאין לכן יותר כל צורך לגשת אל הספר, לחכות בתור, לחכות עד שבכלל יהיה תור! תוספות שיער ארוכות טווח ימנעו מכם את אותו צורך של המתנה מייגעת, ישיבה ארוכה אצל הספר והצורך להיות תלויות בזמנם של אחרים. פשוט מסתרקים ויוצאים מהבית!

חסרון:
תוספות השיער והתחזוקה שלהם יקרה יותר מאשר פנים ותסרוקות

תחזוקת תוספות השיער יקרה יותר מבחינת החומרים, מחייבת שימת לב ממוקדת ויעולת להיות עקביות באשר לטיפול התקופתי, אשר דורש מעקב כל 4 חודשים לפחות, טיפול עם חומרים ייעודיים לשימור ותחזוקה, בנוסף לעלויות ההלחמה המתחדשת.

יתרון:
מונעים את הצורך לפגוע בשיער באמצעות מייבשים ומחליקים בעלי טרמוליין

בין היתרונות היותר בולטים מתבטא בטיפול ובהגנה על השיער בשונה מעיצוב השיער בטכניקות ייבוש כמו פן ו/או סלסול ההלחמות ותוספות השיער פועלות בצורה הפוכה ושומרות על השיער מפני נזקי השמש, השבירה והדהייה.

חסרון:
הלחמות מסוגים שונים עשויות לפגוע בעור הקרקפת במיוחד בעור רגיש במיוחד
חשוב מאוד לשים לב איפה עושים את התוספות, קיימים מעצבי שיער לא מעטים אשר אינם יודעים לבצע את התהליך באופן איכותי ובריא. מנעו מעצמכם מקרים של בזבוז כספים רבים על מעצבים בלתי מקצועיים ובלתי מיומנים ולפני שאתם בודקים כמה עולות תוספות שיער אמיתי, בדקו כמה יעלו לכן/ם ההשלכות של ביצוע התוספות אצל ספר בלתי מקצועי.